Onderwijs

EetLab onderzoekers geven onderwijs in diverse Bachelor en Master programma’s van de Universiteit Maastricht
Zie ook de individuele profielen. Vrijwel al het onderwijs is in het Engels. De informatie hieronder is beperkt tot onderwijsblokken en practica die door Eetlab onderzoekers gecoördineerd worden. We zijn ook vaak tutor in blokken, geven colleges in verschillende blokken, en we superviseren veel stagiaires bij hun afstudeeronderzoek. Om praktische redenen staat dat allemaal niet in de lijst hieronder vermeld.

Belangrijk: we hebben veel mogelijkheden voor onderzoeksstages.

Bachelor

Internship coordinator Psychology.
Sandra Mulkens – s.mulkens@maastrichtuniversity.nl

Track Mind Your Body in course Discover Psychology. BA Psychology year 1.
Coordinator Jessica Alleva – jessica.alleva@maastrichtuniversity.nl

Course Social Psychology. BA year 1 University College Maastricht.
Coordinator Carolien Martijn – c.martijn@maastrichtuniversity.nl

Course Psychology – An Introduction. BA year 1. University College Venlo.
Coordinator Remco Havermans – r.havermans@maastrichtuniversity.nl

Course Psychology of Eating. BA year 1 University College Venlo.
Coordinator Karolien van den Akker – karolien.vandenakker@maastrichtuniversity.nl

Course Psychopathology. BA Psychology year 2.
Coordinator Chantal Nederkoorn – c.nederkoorn@maastrichtuniversity.nl

Honour’s Programme. BA Psychology year 2.
Coordinator Carolien Martijn – c.martijn@maastrichtuniversity.nl

Course Research practical. BA Psychology year 2.
Many Eat-Lab people are tutor in this course.

Practical ‘Assessment of mental status’. BA year 2.
Coordinator Sandra Mulkens – s.mulkens@maastrichtuniversity.nl

Course Addiction. BA Mental Health year 3.
Coordinator Katrijn Houben – k.houben@maastrichtuniversity.nl

Course Health Psychology. BA Psychology elective year 3.
Coordinator Peggy Bongers – peggy.bongers@maastrichtuniversity.nl

Course Psychology of Eating. BA Psychology elective year 3.
Coordinator Anita Jansen – a.jansen@maastrichtuniversity.nl

Course Eating Behaviours. BA Psychology elective year 3.
Coordinator Karolien van den Akker –
karolien.vandenakker@maastrichtuniversity.nl

Course Cognitive Behavioural Therapy. BA elective year 3.
Coordinator Sandra Mulkens – s.mulkens@maastrichtuniversity.nl

Master Health & Social Psychology (HSP)

Internship coordinator HSP.
Sandra Mulkens – s.mulkens@maastrichtuniversity.nl

Course Bad Habits. MA Health & Social Psychology. 
Coordinator Katrijn Houben – k.houben@maastrichtuniversity.nl

Practical ‘Make your own IAT’
Coordinator Katrijn Houben – k.houben@maastrichtuniversity.nl

Practical ‘Self-control’
Coordinator Lotte Lemmens – lotte.lemmens@maastrichtuniversity.nl

 

Research Master Cognitive and Clinical Neuroscience – Psychopathology track

Track Coordinator
Coordinator Anne Roefs – a.roefs@maastrichtuniversity.nl

Course Eating Disorders.
Coordinator Anita Jansen – a.jansen@maastrichtuniversity.nl

Practical ‘The application of cognitive methods in psychopathology research’
Coordinator Katrijn Houben – k.houben@maastrichtuniversity.nl

 

Postdoctoraal Klinisch Onderwijs

Sandra Mulkens en Anita Jansen doceren over eetstoornissen, obesitas en body dysmorphic disorder in postdoctorale onderwijs programma’s voor professionals in de klinische psychologie. Zij geven ook met grote regelmaat master classes over eetstoornissen en obesitas, en workshops in cognitieve gedragstherapie voor behandelaars.

 

Doctorate Research Training

Alle eetlab professoren zijn betrokken bij de supervisie van PhD students in ons eetlab.